600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Спроба підкупу керівників САП і НАБУ: адвокату, який представлявся «помічником» судді ВАКС, повідомили про підозру

Спроба підкупу керівників САП і НАБУ: адвокату, який представлявся «помічником» судді ВАКС, повідомили про підозру

  • 24.02.2023 14:10
23 лютого 2023 року НАБУ і САП повідомили про підозру адвокату – співучаснику підбурювання до підкупу працівників антикорупційних органів. Кваліфікація: ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369, ч. 4 ст.190 КК України. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.
У листопаді 2022 року детективи і прокурори викрили двох осіб у підбурюванні обвинуваченого у справі, що наразі слухається у ВАКС, до надання неправомірної вигоди з метою нібито подальшого підкупу прокурора САП.
Слідство встановило, що пропозиція про «позитивне» рішення у справі за підозрою, а згодом і за обвинуваченням у спробі підкупу керівників НАБУ і САП його учаснику надійшла у 2020 році. Відтоді ініціатори «вирішити питання» на користь учасника підкупу змінювали ціну та хизувалися зв’язками у НАБУ, САП та ВАКС, які мали переконати пристати на їхню пропозицію. Врешті ціна дійшла до понад 1,8 млн дол. США. Під час передання 50 тис. дол. США двох осіб викрили на гарячому та згодом повідомили про підозру.
За час розслідування НАБУ і САП зібрали докази і встановили нові факти, що дало змогу притягнути до відповідальності третього учасника злочину – адвоката. Під час зустрічей він представлявся «помічником» судді ВАКС.
Розслідування цих фактів розпочали за заявою обвинуваченого.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA