600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Справу співробітника кібербезпеки СБУ, викритого на одержанні 60 тис. дол. США, скеровано до суду

Справу співробітника кібербезпеки СБУ, викритого на одержанні 60 тис. дол. США, скеровано до суду

  • 17.02.2023 16:51
Рубрика Новини

17 лютого 2023 року НАБУ і САП скерували до суду обвинувальний акт стосовно оперативного співробітника департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ, викритого на одержанні 60 тис. дол. США неправомірної вигоди. Підозрюваному інкримінують  діяння, передбачені ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, повідомляє НАБУ.

Слідством встановлено, що підозрюваний здійснював оперативний супровід під час розслідування злочинів із криптовалютами. Зокрема, він мав повноваження виявляти кримінальні правопорушення, ініціювати проведення перевірок фінансово-господарської діяльності, а також виконувати слідчі та негласні слідчі дії в рамках кримінального провадження. Під час обшуку в межах розслідування одного з таких епізодів обвинувачений запропонував підприємцю за 60 тис. дол. США владнати його проблеми «з органами»: позбутися прискіпливої уваги з боку СБУ до його бізнесу з видобутку криптовалюти (майнінгу) та повернути вилучене майно.

Зазначається, що з метою одержання неправомірної вигоди підозрюваний застосував заходи конспірації.

У НАБУ нагадали, що в липні 2022 року посадовця викрили на гарячому, затримали та повідомили про підозру. У жовтні 2022 року детективи завершили розслідування та відкрили матеріали справи для ознайомлення стороні захисту.

Розслідування злочину розпочали за заявою підприємця.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA