600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Справу про спробу підкупу мера Дніпра передано до суду

Справу про спробу підкупу мера Дніпра передано до суду

  • 18.01.2023 15:53
столичні суди

Сьогодні, 18 січня 2023 року, НАБУ і САП скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього народного депутата, викритого на спробі підкупу за 22 млн євро міського голови Дніпра. Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 4 ст. 369 КК України. Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро.

За даними слідства, у жовтні 2022 року колишній народний депутат України (у минулому — топпосадовець державної компанії «УкрБуд») запропонував міському голові міста Дніпро неправомірну вигоду за укладення з підконтрольними йому компаніями контракту з будівництва метрополітену в Дніпрі поза конкурсом. Кошти обіцяв надавати частинами впродовж дії проєкту – до 2027 року. «Лояльність» мера екснардеп оцінив у 10% від вартості проєкту (220 млн євро), що становить відповідно 22 млн євро. Фінансування за проєктом здійснюється коштом кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку.

Особу викрили й повідомили про підозру у жовтні 2022 року. В НАБУ звертають увагу на те, що це одна з рекордних сум пропонованої неправомірної вигоди серед зафіксованих правоохоронцями в Україні.

Розслідування цих фактів НАБУ розпочало за заявою міського голови Дніпра. 9 грудня 2022 року стороні захисту відкрили матеріали справи для ознайомлення.

Колишній народний депутат також є обвинуваченим в іншій справі, яку розслідують НАБУ і САП, – це справа за фактом заволодіння 81 млн грн коштів Нацгвардії, що слухається у Вищому антикорупційному суді.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA