Співголови Парламентського комітету Асоціації між Україною і ЄС підтвердили проєвропейський курс України — PRAVO.UA Співголови Парламентського комітету Асоціації між Україною і ЄС підтвердили проєвропейський курс України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Співголови Парламентського комітету Асоціації між Україною і ЄС підтвердили проєвропейський курс України

Співголови Парламентського комітету Асоціації між Україною і ЄС підтвердили проєвропейський курс України

  • 16.11.2021 18:10

10 листопада 2021 року відбулось 12-те засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (далі – ПКА)  під спільним головуванням Вадима Галайчука від Верховної Ради України та Вітольда Ващиковські від Європейського парламенту. Про це 16 листопада 2021 року повідомила пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Співголови ПКА Вадим Галайчук та Вітольд Ващиковські за результатами засідання зробили спільну заяву.

По-перше, члени ПКА відзначили досягнуті результати 23-го саміту Україна – ЄС. У межах саміту була підписана низка важливих угод, зокрема про Спільний авіаційний простір. Окрім того, не менш важливим визнано приєднання України до декількох Європейських програм, а саме:

·        Рамкової програми з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»;

·         Програми з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії (2021–2025);

·         програми «Креативна Європа» (2021–2027).

Парламентарі відзначили прогрес України в розбудові національного законодавства, інфраструктури та енергетики, а також цифрових технологій.

Також члени ПКА обговорили гостру енергетичну кризу. Особливу увагу приділено питанням енергетичної безпеки, а також підвищенню цін на енергоносії, які впливають на Україну, регіон Східного партнерства та ЄС. Вони погодились, що енергетика є сферою гібридних атак із боку РФ, і запевнили, що ця проблема буде вирішуватись.

Насамкінець парламентарі відзначили значну роль України в декарбонізації Європейського економічного простору. Відзначено великий потенціал України щодо розвитку відновлюваної енергетики та постачання її продукту.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA