прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Спецзасідання РАУ: робоча група «Юстиція» створена без участі представників адвокатури

Спецзасідання РАУ: робоча група «Юстиція» створена без участі представників адвокатури

  • 14.11.2022 16:20

11 листопада відбулося спеціальне онлайн-засідання Ради адвокатів України, де учасники засідання з’ясовували, «чи є планом відновлення інституту адвокатури пропозиції робочої групи «Юстиція» при Національній раді з відновлення України від наслідків війни» Про  це повідомляє пресслужба НААУ. У засіданні взяли участь члени РАУ і керівники регіональних рад адвокатів, народні депутати Верховної Ради України – голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури Володимир Ватрас, члени Комітету Верховної Ради з питань правової політики – Роман Бабій, Валерій Божик, Микола Стефанчук, Максим Дирдін.

Зазначається, що у  Ради адвокатів України виникли сумніви щодо самого існування робочої групи «Юстиція» у зв’язку з ненаданням інформації Міністерством юстиції України, Кабінетом Міністрів України, Офісом реформ, Національною радою з відновлення України від наслідків війни, за розпорядженням якого органу її створено, хто очолює, які персональний склад групи та її діяльність.

«Робоча група «Юстиція», якщо вона справді існує в межах діяльності Національної ради з відновлення України від наслідків війни, створена без участі представників адвокатури. Така робоча група «Юстиція» не повноважна розробляти та вносити пропозиції щодо удосконалення конституційного інституту адвокатури. Удосконаленням інституту адвокатури у межах Стратегії розвитку органів правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023 роки займається Комісія з питань правової реформ, створена указом Президента України», – зазначається на сайті НААУ.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA