прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » «Спеціальний трибунал стане дієвим доповненням роботи МКС» — Денис Шмигаль про притягнення воєнних злочинців рф до відповідальності

«Спеціальний трибунал стане дієвим доповненням роботи МКС» — Денис Шмигаль про притягнення воєнних злочинців рф до відповідальності

  • 22.09.2022 11:16

Україна запропонувала комплексну систему відповідальності за порушення міжнародного права й злочин агресії росії проти України — це спеціальний міжнародний трибунал, який матиме мандат на доведення вини у скоєнні злочину російської агресії. Про це зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час відкриття в Нью-Йорку виставки «Російські воєнні злочини». Про це повідомляє “Урядовий портал”.

«Приблизно 40 тисяч воєнних злочинів з боку рф — таким є попередній і далеко не повний результат підрахунків», — сказав Денис Шмигаль і підкреслив, що ці злочини — не самодіяльність окремих військових підрозділів чи окремих командирів, а цілеспрямований геноцид українського народу. Саме тому цивілізований світ повинен притягнути до відповідальності не лише виконавців, але й тих, хто наказує, розробляє плани й санкціонує ці дії.

«Спеціальний трибунал стане дієвим доповненням роботи Міжнародного кримінального суду. Саме в його компетенції розслідувати злочини геноциду, злочини проти людяності та воєнні злочини. Найбільша в історії МКС команда слідчих та судових експертів уже побувала в Україні, планується відкриття представництва суду в нашій державі», — зазначив Денис Шмигаль.

Очільник уряду наголосив, що Україна буде цілеспрямовано йти до мети — покарання воєнних злочинців, хай які високі посади вони займають: «Розраховуємо на широку міжнародну підтримку. Адже непокарані злочини мають здатність повторюватися знову. Світ не може цього допустити, якщо прагне йти шляхом розвитку та прогресу».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA