Словаччина скасувала внесок за внесення до реєстру адвокатів та запровадила стипендії для адвокатів України — PRAVO.UA Словаччина скасувала внесок за внесення до реєстру адвокатів та запровадила стипендії для адвокатів України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Словаччина скасувала внесок за внесення до реєстру адвокатів та запровадила стипендії для адвокатів України

Словаччина скасувала внесок за внесення до реєстру адвокатів та запровадила стипендії для адвокатів України

  • 17.05.2022 15:48

Словацька адвокатська палата (Slovenská advokátska komora) стала першою серед європейський адвокатських асоціацій, яка  виступила з ініціативою «Адвокати для України / Аdvokáti pre Ukrajinu». Вона передбачає безкоштовну правову допомогу та фінансування такої допомоги для біженців. Зокрема, передбачили можливість для українських адвокатів працювати: скасували внесок за включення до реєстру та передбачили стипендії для адвокатів з України.

Також словацькі адвокати засудили порушення норм міжнародного права в Україні у зв’язку з військовою агресією рф.

Упродовж останніх трьох місяців війни адвокати Словаччини, які були записані до Cписку адвокатів, що надають безкоштовну правовому допомогу, надають безкоштовно допомогу українцям, які вимушені були приїхати до Словаччині.

Серед тих, хто надає безкоштовну допомогу, є адвокати з України, записані до реєстру адвокатів Словаччини як міжнародні адвокати. Вони з перших днів війни надають безкоштовну правову допомогу українською мовою, що полегшує становище наших громадян у Словаччині.

Допомога, яку Словацька адвокатська палата надає українським адвокатам

У березні Словацька адвокатська палата запропонувала допомогу українським адвокатам, які перебувають у Словаччині, бути працевлаштованими в словацькі адвокатські компанії та фірми як спеціалісти права (інформація за посиланням). Також відкрито спеціальну адресу для здійснення цієї допомоги [email protected]

У квітні Словацька адвокатська палата провела вебінар для українських адвокатів щодо можливості набуття статусу міжнародних адвокатів. Вона також повідомила про скасування одноразового внеску за запис до реєстру в розмірі 600 євро, що суттєво полегшує можливість набуття такого статусу.

Також станом на цей час проводиться робота щодо надання можливостей стажування українських адвокатів у словацьких адвокатів та в адвокатських компаніях. За проходження стажування благодійний фонд Словацької адвокатської палати виплачує фінансову допомогу українським адвокатам у розмірі 500 євро.

НААУ висловлює велику подяку Словацькій адвокатській палаті та всім адвокатам Словаччини  за допомогу громадянам України, українським адвокатам та членам їх родин за можливість тимчасового розміщення та продовження професійної кар’єри для українських адвокатів на території Словаччини.

Для комунікації адвокатів України з представником НААУ в Словаччині адвокатом Вячеславом Кузьмуком та отримання безкоштовної юридичної допомоги з питань тимчасового притулку контактуйте за телефонами:

  • +380671061177 Viber,
  • +421944714388 Telegram,
  • +421944716910 WhatsApp,
  • або за адресою: [email protected].

Раніше берлінські адвокати організували сайт вакансій для допомогти українським колегам із роботою.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA