Штраф у 6,6 млн грн - суди всіх інстанцій стали на бік АМКУ в справі про реконструкцію палацу культури в Миколаєві — PRAVO.UA Штраф у 6,6 млн грн - суди всіх інстанцій стали на бік АМКУ в справі про реконструкцію палацу культури в Миколаєві — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Штраф у 6,6 млн грн - суди всіх інстанцій стали на бік АМКУ в справі про реконструкцію палацу культури в Миколаєві

Штраф у 6,6 млн грн – суди всіх інстанцій стали на бік АМКУ в справі про реконструкцію палацу культури в Миколаєві

  • 21.04.2023 16:25

Верховний Суд рішенням від 20 квітня 2023 року відмовив у задоволені позову ТОВ «Будівельна компанія «Житлопромбуд-8» до Антимонопольного комітету України про визнання недійсним рішення Комітету від 26 грудня 2019 року № 97-р/тк, про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Рішенням Комітету ТОВ було притягнуто до відповідальності за спотворення результатів торгів на закупівлю робіт з реконструкції міського палацу культури у Миколаєві.

Раніше Комітет встановив, що у 2017 році ТОВ «Будівельна компанія «Житлопромбуд-8» спільно з TOB «ІНВЕСТ-БУД» вдалися до узгоджених дій під час їх участі у закупівлі послуг з реконструкції миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» (по вулиці Васляєва, 1).

Під час збирання доказів у справі було встановлено, що обидва учасники укладали договори на оренду одного й того самого обладнання з одним і тим самим суб’єктом, мають спільних працівників, у матеріалах тендерної пропозиції вказують одне й те саме місце розташування тощо.

Зважаючи на ці та низку інших встановлених фактів, тимчасова адміністративна колегія АМКУ визнала дії ТОВ «Будівельна компанія «Житлопромбуд-8» порушенням, передбаченим пунктом 4 частини 2 статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вчинене порушення на ТОВ «Будівельна компанія «Житлопромбуд-8» накладено штраф розмірі 6 650 533 грн.

Ухваленим рішенням Верховний Суд у складі Касаційного господарського суду залишив без змін постанову Північного апеляційного господарського суду від 29 листопада 2022 року та рішення Господарського суду міста Києва від 20 липня 2021 року.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA