Шостий ААС відмовив Богдану Львову в поновленні на посаді судді Верховного Суду — PRAVO.UA Шостий ААС відмовив Богдану Львову в поновленні на посаді судді Верховного Суду — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Шостий ААС відмовив Богдану Львову в поновленні на посаді судді Верховного Суду

Шостий ААС відмовив Богдану Львову в поновленні на посаді судді Верховного Суду

  • 12.06.2024 16:52

У середу, 12 червня, Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Верховного Суду та скасував рішення суду першої інстанції про поновлення Богдана Львова на посаді судді ВС. Про це повідомляє пресслужба Верховного Суду. У судовому засіданні було проголошено вступну та резолютивну частини рішення. Повний текст буде виготовлено та оприлюднено згодом.

Нагадаємо, 5 жовтня 2022 року наказом Голови ВС  Богдана Львова було відраховано зі штату Верховного Суду на підставі інформації Служби безпеки України, у якій СБУ підтвердила наявність у Львова Б.Ю. громадянства російської федерації за даними реєстрів рф.

10 січня 2024 року Київський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов Богдана Львова про визнання протиправним і скасування наказу Голови ВС щодо відрахування його зі штату ВС, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Суд визнав протиправним і скасував оскаржуваний наказ, а також зобов’язав ВС зарахувати суддю до штату Верховного Суду й нарахувати та виплатити йому середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Це рішення КОАС сьогодні було скасовано за результатами його апеляційного перегляду за скаргою Верховного Суду.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA