прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Шостий ААС підтвердив протиправність розпорядження КМДА щодо тарифів на платне паркування авто в Києві

Шостий ААС підтвердив протиправність розпорядження КМДА щодо тарифів на платне паркування авто в Києві

  • 15.08.2022 18:08

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, яким визнано протиправним та нечинним розпорядження Київської міської державної адміністрації, яким встановлено тарифи на платне паркування у Києві.

Відповідне розпорядження КМДА «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» № 1459 було прийняте 25 червня 2021 року.

Постановою від 1 серпня 2022 року у справі №  640/20721/21 Шостий ААС відмовив у задоволенні апеляційних скарг департаменту економіки та інвестицій КМДА та КП «Київтранспарксервіс».

Апеляційний суд вказав, що доводи апелянтів не спростовують висновків, зроблених ОАСК.

  • Зокрема, ОАСК визнав, що оскаржуване розпорядження КМДА не відповідає вимогам Податкового кодексу України та Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 року № 258, як правовим актам вищої юридичної сили.
  • Шостий ААС підтвердив правильність висновку окружного суду, що КП «Київтранспарксервіс», включивши у вартість послуг з утримання майданчиків для паркування платіж, який не передбачений ПК України, зумовив здійснення споживачами таких послуг необґрунтованих витрат, що, як наслідок, спричинило неправильну калькуляцію надаваних послуг, тарифи на які були затверджені оскаржуваним розпорядженням.

Взяття платні призупинено

Слід зауважити, що 8 серпня ц.р. на офіційному порталі Києва було розміщено оголошення про тимчасове призупинення оплати паркування на майданчиках КП «Київтранспарксервіс».

«Такий тимчасовий захід пов’язаний із судовим процесом щодо вартості паркування, який наразі триває. Інспектори з паркування не штрафуватимуть водіїв за неоплату паркування», — зазначається в повідомленні.

Також читайте: КМУ затвердив Порядок переходу в держвласність майна заборонених партій — Денис Малюська

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA