Що заплановано на завершальний парламентський тиждень, розповів голова ВРУ — PRAVO.UA Що заплановано на завершальний парламентський тиждень, розповів голова ВРУ — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Що заплановано на завершальний парламентський тиждень, розповів голова ВРУ

Що заплановано на завершальний парламентський тиждень, розповів голова ВРУ

  • 13.12.2021 17:33

Зі слів голови ВРУ, завершальний парламентський тиждень має бути продуктивним.

Руслан Стефанчук на засіданні погоджувальної ради депутатських фракцій та груп розповів, що на останньому цього року пленарному тижні парламент України має розглянути низку важливих законодавчих ініціатив.

Насамперед він зазначив, що депутати мають вчасно схвалити рішення Президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2022 році для участі в багатонаціональних навчаннях (№ 6359).

«Прошу завтра підтримати це питання», – висловив прохання Руслан Стефанчук.

Крім того, він запропонував додати до порядку денного й законопроєкт № 5409 про заборону використання тварин у цирках, прийняття якого вимагає низка громадських організацій на захист прав тварин.

 «Якщо є можливість, маємо включити його до порядку денного», – наголосив голова парламенту України.

Руслан Стефанчук звернувся з проханням до 20 грудня надати пропозиції до плану законопроєктної роботи Верховної Ради України на 2022 рік.

«На початку наступного року ми маємо затвердити його. Уже третій рік поспіль ми будемо рухатися за чітким планом і виконувати його щороку на більший відсоток», – зазначив Руслан Стефанчук.

Він запропонував керівникам фракцій та груп зустрітися протягом тижня, щоби підбити підсумки та спланувати роботу на наступний рік.

Також голова ВРУ анонсував створення цього тижня Науково-консультативної ради з питань законодавства. До неї увійдуть найбільш фахові науковці й практики.

Насамкінець Руслан Стефанчук звернувся з пропозицією відновити проведення у Верховній Раді парламентських слухань.

«У зв’язку із COVID-19 була велика пауза. Але ми встановили правила, відповідно до яких здійснюється допуск до ВРУ. Використовуючи ці самі принципи, ми можемо відновити парламентські слухання щодо тих питань, які є надзвичайно важливими для парламенту України», – зазначив голова Верховної Ради.

Читайте також: Нові процесуальні права податкових органів згідно із законопроєктом № 5600.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA