Що було б зі справою "Роттердам+" у суді Великобританії: погляд англійських юристів — блог адвоката Артема Трекке — PRAVO.UA Що було б зі справою "Роттердам+" у суді Великобританії: погляд англійських юристів — блог адвоката Артема Трекке — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Блог » Що було б зі справою "Роттердам+" у суді Великобританії: погляд англійських юристів — блог адвоката Артема Трекке

Що було б зі справою “Роттердам+” у суді Великобританії: погляд англійських юристів — блог адвоката Артема Трекке

  • 05.06.2024 16:38
Рубрика Блог
Артем Трекке, адвокат

З 2017 року в Україні триває розгляд кримінального провадження у справі “Роттердам+”. Упродовж 7 років НАБУ та САП сперечаються з регулятором (НКРЕКП) щодо законності прийнятого рішення про порядок розрахунку оптової ринкової ціни електричної енергії для промислових споживачів. А також звинувачують представників приватної компанії в неправомірному впливі на регулятора під час прийняття відповідної постанови.

Сторона захисту неодноразово підкреслювала відсутність підстав для звинувачень, що підтверджувалось фактом неодноразового закриття справи двома прокурорами САП, залишення суддями ВАКС рішень про закриття чинними.

Обвинувачені та сторона захисту вирішили зрозуміти, наскільки практика роботи антикорупційних органів в Україні у цій справі відповідає нормам і правилам розвинутих країн. Для цього звернулись для оцінки справи до провідних і визнаних фахівців у галузі права Великобританії.

Не буду надавати оцінку результатам дослідження, краще спеціалістам ознайомитись із ним безпосередньо. Скажу від себе тільки те, що для захисту важливо, щоби правосуддя здійснювалося відповідно до норм законодавства і права людини не порушувались.

 

Блог — матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Як незалежне видання, «Юридична практика» може публікувати статті, що мають дискусійний характер або стосуються тих чи інших спірних питань. Точка зору редакції “ЮП” може не збігатися з поглядом автора блогу.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA