прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ще один обвинувальний акт стосовно заступниці голови Алуштинського міського суду Республіки Крим скеровано до суду

Ще один обвинувальний акт стосовно заступниці голови Алуштинського міського суду Республіки Крим скеровано до суду

  • 14.09.2022 18:03

За порушення законів та звичаїв війни судитимуть заступницю голови окупаційного Алуштинського міського суду Республіки Крим.

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя повідомляє, що в порядку спеціального досудового розслідування скерувала до суду обвинувальний акт стосовно судді.

Також у відомстві нагадують, що відносно цієї самої особи на розгляді суду перебуває обвинувальний акт щодо вчинення нею державної зради.

За матеріалами слідства

Нехтуючи положеннями Конвенції про захист цивільного населення 1949 року, обвинувачена безпосередньо брала участь у реалізації політики держави-окупанта, спрямованої на зміну демографічного складу населення півострова та фактично забезпечила незаконну депортацію українців із Криму

Суддя незаконно ухвалила рішення про видворення громадянина України з території півострова у зв’язку з нібито відсутністю в нього дозвільних документів та порушенням «правил перебування на території рф».

«При цьому громадяни України, які на момент початку збройного конфлікту на законних підставах перебували на території півострова Крим, перебувають під захистом міжнародного гуманітарного права, а отже, не могли бути примусово переміщені чи депортовані з місць свого проживання», — наголошують у прокуратурі.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося СУ ГУ НП в АР Крим та м. Севастополі.

Також читайте: Суддя апеляційного господарського суду, якого переведено з АР Крим у Київський регіон, підозрюється в підбурюванні до колабораційної діяльності

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA