Сергій Різник набув повноважень судді Конституційного Суду України — PRAVO.UA Сергій Різник набув повноважень судді Конституційного Суду України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Сергій Різник набув повноважень судді Конституційного Суду України

Сергій Різник набув повноважень судді Конституційного Суду України

  • 29.05.2024 11:16
Фото: https://ccu.gov.ua/

28 травня ц.р. на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України Сергій Різник склав присягу судді КСУ та засвідчив її текст особистим підписом. Про це інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Голова спеціального пленарного засідання Сергій Головатий вручив Сергію Різнику мантію судді, нагрудний знак і посвідчення судді КСУ та привітав із набуттям повноважень судді Конституційного Суду України.

«Це історичний момент в історії функціонування Конституційного Суду України, адже ви перший, хто пройшов надскладний, але справедливий конкурсний відбір, ставши одним із переможців, а згодом законодавець призначив саме вас на цю відповідальну посаду. Ваш вступ на посаду є певною мірою символічним: у вас сьогодні перший робочий день як наймолодшого за віком судді, а в мене завтра останній робочий день як найстаршого за віком судді (29 травня 2024 року Сергію Головатому сповнюється 70 років, що є граничним віком перебування на посаді судді КСУ. — Прим. ред.). Отже, мова йде про те, що молода українська держава потребує молодого покоління суддів, які зобов’язані служити українській Конституції задля утвердження тріади європейських цінностей: правдивої, а не формальної демократії, людських прав і правовладдя», — зазначив Сергій Головатий.

Нагадаємо, 23 травня ц.р. Верховна Рада України призначила Сергія Різника суддею Конституційного Суду України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA