Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Sayenko Kharenko — на фінальній стадії переговорів з Євгеном Солодком щодо приєднання

  • 25.06.2019 19:14
Рубрика Новости
Источник Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko (SK) підтверджує, що вже значний час ведуться переговори з Євгеном Солодком та його командою щодо приєднання до SK і створення найпотужнішої повнофункціональної практики кримінально-правового захисту, антикорупційного комплаєнсу і корпоративних розслідувань. Оскільки кожна зі сторін напрацювала значний список клієнтів, найважливіше питання — перевірка конфліктів інтересів і ретельна процедура узгодження кожного клієнта, який зможе перейти в SK.

CEO SK Назар Чернявський прокоментував: «Протягом останніх декількох років нам вдалося розвинути повноцінну практику кримінально-правового захисту із практики антикорупційного комплаєнсу, яка існувала у нас із самого початку. Зараз наші адвокати ведуть усі типи кримінальних справ і розслідувань, включно з «білокомірцевими» злочинами, податковими та корупційними розслідуваннями, боротьбою з контрафактом, внутрішньокорпоративними розслідуваннями та форензік. Тому ми особливо раді перспективі приєднання до нашої команди Євгена — загальновизнаного експерта в українському кримінальному праві та процесі. Таке співробітництво посилить позиції SK у роботі з локальними клієнтами, а також забезпечить більш комплексні та практичні рішення для наших іноземних клієнтів».

«Ми очікуємо помітного збільшення попиту на високопрофесійні послуги у сфері кримінально-правового захисту, в тому числі і серед локальних клієнтів. Це пов’язано з появою в Україні нових правоохоронних органів, а також зі змінами в системі судової влади. Тому приєднання до практики команди дуже сильних кримінальних адвокатів і ще одного партнера відбувається дуже вчасно. Кожен з нас зможе повністю сфокусуватися на своєму основному напрямі кримінально-правового захисту», — додав Сергій Смірнов, партнер SK.

Євген Солодко зазначив: «Робота у великій фірмі дає однозначно більше можливостей та підтримки команді, що підніме рівень послуг ще вище і дозволить працювати з клієнтами за стандартом міжнародних фірм, що вдало запроваджено в SK. Усі ми з нетерпінням чекаємо на новий етап у нашій роботі».

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Что является лучшим средством от эмоционального выгорания на работе?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Юридическая Практика

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: