Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Новости » ТОП » Sayenko Kharenko — на фінальній стадії переговорів з Євгеном Солодком щодо приєднання

Sayenko Kharenko — на фінальній стадії переговорів з Євгеном Солодком щодо приєднання

  • 25.06.2019 19:14
Рубрика Новости
Источник Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko (SK) підтверджує, що вже значний час ведуться переговори з Євгеном Солодком та його командою щодо приєднання до SK і створення найпотужнішої повнофункціональної практики кримінально-правового захисту, антикорупційного комплаєнсу і корпоративних розслідувань. Оскільки кожна зі сторін напрацювала значний список клієнтів, найважливіше питання — перевірка конфліктів інтересів і ретельна процедура узгодження кожного клієнта, який зможе перейти в SK.

CEO SK Назар Чернявський прокоментував: «Протягом останніх декількох років нам вдалося розвинути повноцінну практику кримінально-правового захисту із практики антикорупційного комплаєнсу, яка існувала у нас із самого початку. Зараз наші адвокати ведуть усі типи кримінальних справ і розслідувань, включно з «білокомірцевими» злочинами, податковими та корупційними розслідуваннями, боротьбою з контрафактом, внутрішньокорпоративними розслідуваннями та форензік. Тому ми особливо раді перспективі приєднання до нашої команди Євгена — загальновизнаного експерта в українському кримінальному праві та процесі. Таке співробітництво посилить позиції SK у роботі з локальними клієнтами, а також забезпечить більш комплексні та практичні рішення для наших іноземних клієнтів».

«Ми очікуємо помітного збільшення попиту на високопрофесійні послуги у сфері кримінально-правового захисту, в тому числі і серед локальних клієнтів. Це пов’язано з появою в Україні нових правоохоронних органів, а також зі змінами в системі судової влади. Тому приєднання до практики команди дуже сильних кримінальних адвокатів і ще одного партнера відбувається дуже вчасно. Кожен з нас зможе повністю сфокусуватися на своєму основному напрямі кримінально-правового захисту», — додав Сергій Смірнов, партнер SK.

Євген Солодко зазначив: «Робота у великій фірмі дає однозначно більше можливостей та підтримки команді, що підніме рівень послуг ще вище і дозволить працювати з клієнтами за стандартом міжнародних фірм, що вдало запроваджено в SK. Усі ми з нетерпінням чекаємо на новий етап у нашій роботі».

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 Comments
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Какой реестр вы используете в своей работе чаще всего?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

0
Оставить комментарийx
()
x

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: