600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » САП завершила слідство у справі стосовно голови райсуду Полтави, викритого на корупції

САП завершила слідство у справі стосовно голови райсуду Полтави, викритого на корупції

  • 27.01.2023 17:07
Рубрика Новини

25 січня 2023 року ухвалою прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершено досудове розслідування у справі стосовно голови одного з районних судів м. Полтава, якому інкримінується вчинення низки корупційних злочинів, зокрема одержання 10 тис. доларів США неправомірної вигоди, шахрайство та декларування недостовірних відомостей (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369, ч. 3 ст. 190 та ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє САП.

Детективам НАБУ дано доручення відкрити матеріали справи стороні захисту для ознайомлення.

Як встановило слідство, підозрюваний, посилаючись на свої знайомства із суддями Полтави, маючи умисел на привласнення чужого майна, підбурив особу до надання неправомірної вигоди судді іншого суду Полтави за задоволення позову у цивільній справі. Суддя створив враження та запевнив, що судове рішення на свою користь особа може отримати лише за неправомірну вигоду у розмірі 10 тис. доларів США. Проте, як з’ясували слідчі, вказані кошти він і не намагався передати за вирішення питання, розпорядившись ними на власний розсуд.

Також суддя вніс завідомо неправдиві відомості до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, не вказавши інформацію про квартиру та паркомісце у Полтаві, а також автомобіль, якими він безпосередньо користувався, проте право власності було оформлено на його родичів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA