САП завершила слідство у справі щодо судді одного з райсудів Одещини, якого викрили на хабарництві — PRAVO.UA САП завершила слідство у справі щодо судді одного з райсудів Одещини, якого викрили на хабарництві — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » САП завершила слідство у справі щодо судді одного з райсудів Одещини, якого викрили на хабарництві

САП завершила слідство у справі щодо судді одного з райсудів Одещини, якого викрили на хабарництві

  • 03.04.2024 13:18

1 квітня 2024 року прокурор САП прийняв рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно судді одного з районних судів Одеської області, викритого на одержанні 4 тис. дол. США неправомірної вигоди. Про це повідомляє пресслужба САП.

За дорученням прокурора САП детективи НАБУ відкрили матеріали справи стороні захисту для ознайомлення.

Крім того, керівник САП скерував до Вищої ради правосуддя клопотання про продовження строку тимчасового відсторонення цього судді від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, 9 лютого 2024 року судді одного з райсудів Одеської області повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 190 КК України. За версією слідства, вказані кошти суддя отримав для передання своїм колегам за ухвалення ними рішень про закриття проваджень у справах про адміністративні правопорушення відносно фізичної особи. Фактично наміру передавати кошти він не мав, а розпорядився ними на власний розсуд.

19 лютого 2024 року ВРП тимчасово відсторонила підозрюваного у хабарництві суддю від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до 9 квітня 2024 року.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA