прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Санкції щодо російського ВПК можуть застосуватися проти 3 тис. осіб і підприємств

Санкції щодо російського ВПК можуть застосуватися проти 3 тис. осіб і підприємств

  • 22.11.2022 16:33
Рубрика Новини
передача ЗСУ техніки

На розгляд РНБО передано черговий пакет санкцій щодо держави-терориста. Про це повідомляє Міністерство економіки України. Міжвідомча робоча група (МРГ) з питань реалізації державної санкційної політики включила до цього списку осіб із-поміж військового керівництва рф, підприємства/установи військово-промислового комплексу та пов’язані/афілійовані з постачанням російському ВПК компанії та фізичних осіб.

Перша віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України  Юлія Свириденко, під чиїм головуванням відбуваються засідання МРТ, при цьому зазначила:

«Сьогодні ми маємо пакет із понад 3 000 фізичних та юридичних осіб ВПК держави-терориста та постачальників російської армії, а також військового керівництва держави-терориста. А фактично – понад 3000 осіб, безпосередньо причетних до вбивств українців. І робота не припиняється – триває підготовка ще одного пакета щодо російського ВПК».

Санкції набудуть чинності після розгляду та ухвалення РНБО та введення в дію цього рішення Президентом України Володимиром Зеленським.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA