РСУ оновила інтерактивну карту з розрахунками нормативів навантаження на суди та суддів — PRAVO.UA РСУ оновила інтерактивну карту з розрахунками нормативів навантаження на суди та суддів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » РСУ оновила інтерактивну карту з розрахунками нормативів навантаження на суди та суддів

РСУ оновила інтерактивну карту з розрахунками нормативів навантаження на суди та суддів

  • 18.04.2022 14:28

Рада суддів України (РСУ) оновила інтерактивну карту судів України з розрахунками нормативів навантаження на суди та суддів з урахуванням кількості справ, які розглядаються судами впродовж звітного 2021 року, повідомляє пресслужба РСУ.

Карта розроблена і використовується з метою обліку статистичних даних та доопрацювання Методики визначення граничної чисельності суддів у судах на основі кількості справ, які надходять на розгляд до суду.

Вперше такий розрахунок було використано зі статистичними даними за 2019 рік. Відтоді оновлення карти відбувається щороку.

Окрім нормативної чисельності, в ній відображено інформацію щодо кількості судових справ, що надійшли до суду, інформацію про штатну та фактичну чисельність суддів.

«Інтерактивна карта судів України за довоєнний 2021 рік буде своєрідним статус-кво (зазначу, що в міжнародній правовій практиці вживається також термін status quo ante bellum — положення, що існувало перед початком війни) для всієї судової системи України. Зафіксована в такий інтерактивний спосіб узагальнена інформація є для нас надзвичайно важливою, бо дає велике розуміння того, що ми мали і до чого нам потрібно рухатися, щоб не звужувати доступ громадян до правосуддя», — прокоментував голова РСУ Богдан Моніч.

Він також зазначив, що через війну російської держави проти України, окупацію українських територій і фізичне знищення суддів станом на 16 квітня 2022 року не здійснює правосуддя 141 апеляційний та місцевий суд. Пошкодженими або повністю зруйнованими є 51 приміщення судів від 777 загальної кількості приміщень, 47 приміщень судових установ зазнали критичних ушкоджень. На тимчасово непідконтрольних українській владі територіях залишається 63 суди. Розпорядженнями Голови Верховного Суду територіальну підсудність змінено для 130 судів.

Читайте також: Як адаптувалася судова система до роботи в стані війни, «Юридичній практиці» розповів голова Ради суддів України Богдан Моніч

 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA