Розробляється програма репарацій для постраждалих від сексуального насильства в умовах конфлікту — PRAVO.UA Розробляється програма репарацій для постраждалих від сексуального насильства в умовах конфлікту — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Розробляється програма репарацій для постраждалих від сексуального насильства в умовах конфлікту

Розробляється програма репарацій для постраждалих від сексуального насильства в умовах конфлікту

  • 27.10.2022 15:59
ФОТО: gp.gov.ua

Офіс Генпрокурора, уряд та Global Survivors Fund розробляють програму репарацій для постраждалих від сексуального насильства в умовах конфлікту, про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Про створення програми невідкладних проміжних репарацій для свідків і постраждалих йшлося на зустрічі з урядовою уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Левченко, операційною директоркою Global Survivors Fund Майєю Шах і керівницею програм Фонду Кларою Сандовал.

Ірина Діденко, начальник управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях про злочини, пов’язані із сексуальним насильством, заявила:

«Україна працює над створенням міжнародних правових механізмів для компенсацій всім постраждалим від війни. Це потребує часу. Водночас для таких категорій, як сексуальне насильство в умовах воєнного конфлікту, є необхідність у виплаті проміжних репарацій для швидшого відновлення постраждалих. Участь міжнародних організацій в цьому процесі для нас дуже цінна».

Global Survivors Fund має значний досвід у допомозі постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, у багатьох країнах. Представниці Фонду зазначили, що відкриті до співпраці.

 Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко наголосила на готовності спільно з Фондом і Офісом Генпрокурора працювати над механізмом репараційних виплат.

Учасники зустрічі також обговорили перспективу створення Єдиного реєстру потерпілих осіб та захист персональних даних постраждалих і свідків.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA