прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Розробляється програма репарацій для постраждалих від сексуального насильства в умовах конфлікту

Розробляється програма репарацій для постраждалих від сексуального насильства в умовах конфлікту

  • 27.10.2022 15:59
ФОТО: gp.gov.ua

Офіс Генпрокурора, уряд та Global Survivors Fund розробляють програму репарацій для постраждалих від сексуального насильства в умовах конфлікту, про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Про створення програми невідкладних проміжних репарацій для свідків і постраждалих йшлося на зустрічі з урядовою уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Левченко, операційною директоркою Global Survivors Fund Майєю Шах і керівницею програм Фонду Кларою Сандовал.

Ірина Діденко, начальник управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях про злочини, пов’язані із сексуальним насильством, заявила:

«Україна працює над створенням міжнародних правових механізмів для компенсацій всім постраждалим від війни. Це потребує часу. Водночас для таких категорій, як сексуальне насильство в умовах воєнного конфлікту, є необхідність у виплаті проміжних репарацій для швидшого відновлення постраждалих. Участь міжнародних організацій в цьому процесі для нас дуже цінна».

Global Survivors Fund має значний досвід у допомозі постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, у багатьох країнах. Представниці Фонду зазначили, що відкриті до співпраці.

 Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко наголосила на готовності спільно з Фондом і Офісом Генпрокурора працювати над механізмом репараційних виплат.

Учасники зустрічі також обговорили перспективу створення Єдиного реєстру потерпілих осіб та захист персональних даних постраждалих і свідків.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA