Розпочав роботу Трибунал Міжнародної федерації футболу (FIFA) — PRAVO.UA Розпочав роботу Трибунал Міжнародної федерації футболу (FIFA) — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Розпочав роботу Трибунал Міжнародної федерації футболу (FIFA)

Розпочав роботу Трибунал Міжнародної федерації футболу (FIFA)

  • 05.10.2021 11:54

Оновлено правила вирішення футбольних спорів. 1 жовтня 2021 року запрацював Трибунал Міжнародної федерації футболу (FIFA).

Трибунал складається з трьох палат:

  • Палата вирішення спорів, яка вирішуватиме спори, пов’язані з працевлаштуванням між гравцями та клубами, а також спори, пов’язані зі стипендіями за навчання;
  • Палата статусу гравців, яка буде вирішувати спори, пов’язані з працевлаштуванням між тренерами та клубами чи асоціаціями, спори, пов’язані з трансфером між клубами, та готуватиме регуляторні заяви, що стосуються міжнародної системи трансферу та права гравців брати участь у представницьких командах;
  • Палата агентів, яка вирішуватиме спори за участю футбольних агентів після затвердження Регламенту FIFA з футбольних агентів.

Передбачається, що Палата з вирішення спорів буде вирішувати приблизно 3500 спорів на рік, тоді як Палата статусу гравців буде вирішувати приблизно 700 спорів та 6000 заяв на регулювання на щорічній основі.

Зі створенням трибуналу застосовуватимуться нові процесуальні правила вирішення спорів, а саме такі:

  • Процедури є безкоштовними, якщо хоча б одна зі сторін є фізичною особою (гравець, тренер, футбольний агент або агент матчів).
  • Строк сплати процесуальних витрат (якщо є) становить десять днів. Сплата залишається обов’язковою умовою для повідомлення обґрунтування рішення. У таких випадках повідомлення буде надіслано лише стороні, яка оплатила судові витрати.
  • Запроваджено прискорений процес ухвалення рішень із попередніх процесуальних питань. Якщо Генеральний секретаріат ФІФА вважає, що палата очевидно не має юрисдикції або позов очевидно прострочений, він може вимагати попереднє рішення, перш ніж продовжити загальну процедуру розгляду.
  • Сторони можуть бути запрошені до добровільного та безкоштовного процесу посередництва. Якщо медіація пройшла успішно, посередник та відповідний голова ратифікують мирову угоду. Це рішення вважатиметься остаточним та обов’язковим.

Більш детальну інформацію про роботу Трибуналу можна знайти на сайті ФІФА.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA