прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Російський олігарх намагається через суд отримати доступ до своїх яхт у Франції

Російський олігарх намагається через суд отримати доступ до своїх яхт у Франції

  • 16.09.2022 13:21

Мільярдер із росії Алєксєй Кузьмічов подав до суду на французьку владу, намагаючись повернути доступ до двох своїх яхт, він впевнений, що митники не мали права знерухомити їх. Про це пише  “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

Алєксєй Кузьмічов – один з акціонерів російського “Альфа-Банку”, проти якого ЄС запровадив санкції за зв’язки з президентом владіміром путіним. Незважаючи на наявність у санкційному списку, він оскаржує арешт суден La Petite Ourse та La Petite Ourse II, який відбувся в містах Антіб і Канни на Лазурному узбережжі.

ЗМІ наводять цитату Філіпа Бланшетьє, адвоката Кузьмічова: “Якщо ви володієте активом для особистого користування, наприклад яхтою, ви маєте право користуватися ним, навіть якщо він заморожений”.

Кузьмічов іще володіє автомобілями та нерухомістю у Франції, які він також не може продавати або здавати в оренду через санкції, але він все ще має право ними користуватися, сказав адвокат, додавши: “Я не знаю, навіщо робити різницю, коли це яхта”. Адвокат також заявляє про процедурні недоліки, пов’язані з арештами.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA