прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Робоча група щодо питань фінансового забезпечення судової влади погодила перерозподіл ресурсів: із кого знімуть кошти

Робоча група щодо питань фінансового забезпечення судової влади погодила перерозподіл ресурсів: із кого знімуть кошти

  • 22.03.2021 17:29

Робоча група з питань забезпечення належного фінансування судової влади, що діє при Комітеті ВРУ з питань правової політики,  погодила рішення про перерозподіл фінансових ресурсів між органами та установами судової влади. Про це повідомляє пресслужба ДСА.

Задля зменшення соціального напруження серед працівників апарату судів та задля забезпечення мінімальних поточних видатків, відповідно до узгодженої позиції, буде знято кошти:

  • з Вищої кваліфікаційної комісії суддів України – 28,5 мільйонів гривень,
  • з ТУ ДСА України – 25 мільйонів гривень,
  • з Національної школи суддів України – 15 мільйонів.

Загалом – 68,5 мільйонів гривень, які буде розподілено на суди.

Також розглядається можливість перерозподілу коштів, виділених Вищому суду з питань інтелектуальної власності. На засіданні робочої групи зазначили, що, швидше за все, цей суд цьогоріч не запрацює, а передбачені на його фінансування 7 мільйонів гривень, принаймні якусь частину з них,  теж можна використати на фінансування працівників апарату судів.

Остаточне рішення про перерозподіл вказаних коштів буде прийнято після узгодження з Вищою радою правосуддя наприкінці березня 2021 року.

Також під час засідання робочої групи народний депутат Сергій Демченко анонсував законопроєкт, яким передбачено виділення для фінансування судів ще 600 мільйонів гривень.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA