РНБО переведено в режим роботи 24/7. Питання воєнного стану не є вирішеним — PRAVO.UA РНБО переведено в режим роботи 24/7. Питання воєнного стану не є вирішеним — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » РНБО переведено в режим роботи 24/7. Питання воєнного стану не є вирішеним

РНБО переведено в режим роботи 24/7. Питання воєнного стану не є вирішеним

  • 22.02.2022 00:18
Джерело: https://www.president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів термінове засідання РНБО, на якому було заслухано представників сектору безпеки і оборони стосовно ситуації в Україні та на її державних кордонах.

Як повідомив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу за результатами засідання, члени Ради національної безпеки і оборони також заслухали Генерального прокурора Ірину Венедіктову.

Секретар РНБО зазначив, що держава виконуватиме всі взяті на себе зобов’язання щодо своїх громадян – жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, які виявлять бажання переїхати на підконтрольну частину України. За потреби Україна також готова розширити ці зобов’язання.

За словами Олексія Данілова, Президент не закривав засідання Ради національної безпеки і оборони. І в разі необхідності члени Ради нацбезпеки і оборони оперативно зберуться знову.

«Засідання відбудуться в разі необхідності найближчим часом. Всі члени Ради національної безпеки і оборони перебувають на своїх місцях. Сектор переведено у режим 24/7», – сказав Олексій Данілов.

Питання воєнного стану не є вирішеним. Однак Олексій Данілов зазначив, що Президент Володимир Зеленський незабаром виступить зі зверненням.

Нагадаємо, що Володимир Путін визнав незалежність «ДНР» та «ЛНР».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA