Ректора окупаційного «Луганського університету ім. Даля» засуджено до 10 років ув’язнення — PRAVO.UA Ректора окупаційного «Луганського університету ім. Даля» засуджено до 10 років ув’язнення — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ректора окупаційного «Луганського університету ім. Даля» засуджено до 10 років ув’язнення

Ректора окупаційного «Луганського університету ім. Даля» засуджено до 10 років ув’язнення

  • 05.12.2023 13:39

Ректора окупаційного «Луганського університету ім. Даля» визнано винним у пособництві державі-агресорці (ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України) і засуджено 10 років позбавлення волі заочно з конфіскацією майна. Також його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування та закладах освіти строком на 15 років. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Вказано, що ректор так званого Луганського університету імені Володимира Даля брав активну участь у підготовці та проведенні псевдореферендуму.

«У липні 2022 року він організував у приміщенні університету засідання так званого «другого складу громадської палати луганської народної республіки», на якому було прийнято рішення щодо створення «громадського штабу референдуму про приєднання лнр до складу рф», – йдеться в повідомленні.

Обвинувачений, як учасник штабу, займався підготовкою та проведенням псевдореферендуму – надав приміщення навчального закладу для голосування і розміщення так званої виборчої комісії.

В день «волевиявлення» він голосував на «камеру» як герой пропагандистського відео, в якому незаконний референдум назвав довгоочікуваною подією для громадськості Луганська та студентів університету.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA