600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Реєстрація договорів у казначействі: в 7ААС розповіли про актуальні зміни в закупівельному законодавстві

Реєстрація договорів у казначействі: в 7ААС розповіли про актуальні зміни в закупівельному законодавстві

  • 20.01.2023 15:16

Під час запровадженого в Україні воєнного стану закупівельне законодавство зазнає чимало змін, адже необхідно, враховуючи умови сьогодення, забезпечувати належне функціонування державних органів. Нещодавні актуальні зміни в процедурі реєстрації договорів у казначействі проаналізували фахівці 7ААС.

19 січня 2023 року в “Офіційному віснику України” оприлюднено наказ Міністерства фінансів України від 16.12.2022 №439, яким змінено Порядок реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України. Зокрема, в абзаці 2 пункту 2.2 глави 2 Порядку виключено слова «звіту про результати проведення процедури закупівлі».

Водночас за умови взяття бюджетного зобов’язання, за яким здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг з урахуванням особливостей, визначених законодавством, без застосування процедур закупівель / спрощених закупівель / електронних каталогів для закупівлі товарів розпорядник бюджетних коштів подає до органу казначейства реєстр протягом 7 робочих днів із дати взяття бюджетного зобов’язання або протягом 7 робочих днів з дати взяття на облік органом казначейства кошторису (плану використання бюджетних коштів).

Поділитися
Теги 7ААС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA