прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » РАУ створила інститут представників за кордоном замість іноземних представництв

РАУ створила інститут представників за кордоном замість іноземних представництв

  • 19.08.2022 11:20

Рада адвокатів України (РАУ) створила інститут представників Національної асоціації адвокатів України (НААУ) за кордоном замість іноземних представництв. Про це повідомляє пресслужба НААУ.

Раніше створені представництва НААУ ліквідовані. Всі кадрові і та інші рішення щодо представництв втратили чинність.

Відповідні зміни ухвалено в рішенні РАУ № 59 від 2 серпня 2022 року «Про затвердження у новій редакції Положення про представництво Національної асоціації адвокатів України за кордоном».

Положення, зокрема, визначає, що у кожній державі можуть призначатись та функціонувати один або більше представників НААУ. Їх діяльність координується профільним комітетом НААУ. У випадку, якщо в конкретній країні перебування призначено декілька представників, то той представник, який базується в столиці країни перебування, є головним представником, і інші представники в цій країні координують свою діяльність через нього.

Представники НААУ за кордоном не є юридичними особами і провадять діяльність самостійно в інтересах НААУ та в межах законодавства країни перебування (реєстрації). Рішення про призначення представника НААУ за кордоном приймає голова НААУ, РАУ.

Представники НААУ уповноважені:

  • взаємодіяти із представниками іноземних органів адвокатського самоврядування, державних органів, підприємств, установ, організацій, наукових закладів, а також із фізичними та юридичними особами;
  • співпрацювати з іноземними дипломатичними представництвами в державі перебування (реєстрації) на підставі відповідної оформленої акредитації консульської установи та/або МЗС України;
  • контактувати із закордонними партнерами НААУ задля обміну досвідом між адвокатами.

Представники популяризують діяльність НААУ за кордоном. Вони мають право проводити інформаційні та освітні заходи, фандрейзингову роботу для розвитку інституту адвокатури України.

Представники автоматично входять до складу комітету з міжнародних зв’язків без права голосу. НААУ повідомляє про призначення представника НААУ за кордоном відповідну національну асоціацію адвокатів країни перебування.

Положення також регулює порядок звітності про діяльність та покладає на представника самостійне вирішення організаційних питань та планування роботи. Фінансування діяльності представників НААУ за кордоном здійснюється за їх власний рахунок, за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA