прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » РАУ призначила т.в.о. керівників Ради адвокатів і КДКА м. Києва

РАУ призначила т.в.о. керівників Ради адвокатів і КДКА м. Києва

  • 09.08.2022 12:28

Рада адвокатів України затвердила у новій редакції  Положення про Раду адвокатів міста Києва та як засновник юридичної особи призначила тимчасового виконувача обов’язків керівника юридичної особи — Ради адвокатів міста Києва для вирішення поточних питань органу з Податковою адміністрацією, заборгованістю із виплати зарплат працівникам секретаріату, погашення орендної плати тощо. Про це інформує сайт НААУ.

Аналогічне рішення прийнято і стосовно КДКА м. Києва.

У відповідних рішеннях РАУ посилається на те, що звітно-виборна конференція адвокатів міста Києва від 07.11.2021 визнана такою, що відбулась із порушеннями приписів Закону № 5076-VI та рішень вищих органів адвокатського самоврядування. Всі прийнятті рішення звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва від 07.11.2021 є такими, що не мають юридичних наслідків.

Наголошується, що цими рішеннями РАУ стабілізувала роботу РАмК і КДКА у розрізі їхніх повноважень виключно  як юридичних осіб  в умовах воєнного стану, коли немає можливості провести  конференцію адвокатів столиці для обрання повноважного складу  і відновлення повноцінної роботи органів адвокатського самоврядування.

Отже, РАУ затвердила в новій редакції Положення  про РАмК та Положення про КДКА з метою збереження та оптимального використання та утримання майна цих юридичних осіб, виконання законодавчих вимог трудового, податкового, регуляторного та іншого законодавства України.

Цим самим рішенням РАУ призначила:

  • Вадима Красника тимчасовим виконувачем обов’язків керівника юридичної особи Ради адвокатів міста Києва,
  • Тетяну Гнатюк тимчасовим виконувачем обов’язків керівника юридичної особи КДКА м. Києва.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA