прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » РАУ підтримала пропозицію Мін'юсту щодо безкоштовної правової допомоги дітям, які перебувають за кордоном

РАУ підтримала пропозицію Мін’юсту щодо безкоштовної правової допомоги дітям, які перебувають за кордоном

  • 12.09.2022 12:55

Рада адвокатів України розглянула і підтримала звернення заступниці міністра юстиції України Ірини Мудрої щодо допомоги в організації правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з України, що в умовах війни були змушені виїхати за кордон. Про це повідомляють в пресслужбі НААУ.

Заступниця міністра зазначила, що понад 10 тисяч таких дітей наразі перебувають в інших державах та є непоодинокі випадки, коли вони штучно розлучаються із законними представниками, призначеними відповідно до законодавства України, у зв’язку з призначенням їм тимчасових опікунів у країнах перебування.

“НААУ завжди відстоювала і відстоюватиме ідеї правової соціальної держави в Україні, яка має піклуватись про своїх громадян. Особливо це стосується дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які наразі вимушені ховатись від війни в інших країнах. Тому звернення заступниці міністра України щодо захисту наших маленьких громадян одразу здобуло необхідне реагування”, – зазначила Лідія Ізовітова, голова НААУ, РАУ.

РАУ затвердила подальший механізм співпраці НААУ з Міністерством юстиції України та іншими державними органами, причетними до реалізації державної політики у сфері захисту дітей.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA