Радниця Asters Анжеліка Лівіцька — член робочої групи з оцінювання корупційних ризиків ДІАМ — PRAVO.UA Радниця Asters Анжеліка Лівіцька — член робочої групи з оцінювання корупційних ризиків ДІАМ — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Радниця Asters Анжеліка Лівіцька — член робочої групи з оцінювання корупційних ризиків ДІАМ

Радниця Asters Анжеліка Лівіцька — член робочої групи з оцінювання корупційних ризиків ДІАМ

  • 27.09.2022 14:17

Радниця Asters Анжеліка Лівіцька увійшла до робочої групи з оцінювання корупційних ризиків Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ). Серед основних завдань робочої групи — ідентифікація, аналіз та визначення рівнів корупційних ризиків, а також розробка заходів впливу на них. До складу робочої групи увійшли понад 15 експертів у сферах архітектурно-будівельного контролю і нагляду, внутрішнього аудиту, запобігання та виявлення корупції тощо.

Анжеліка Лівіцька має понад 25 років досвіду роботи з питань нерухомості та будівництва, енергетики та природних ресурсів. Спеціалізується на українському та європейському земельному праві, проведенні юридичних аудитів, а також надає комплексний юридичний супровід будівельних проєктів. Представляє інтереси клієнтів у спорах щодо нерухомості, землекористування, будівництва та навколишнього середовища. Отримала визнання міжнародних та національних юридичних рейтингів. У 2021 році вона була відзначена як найкращий юрист будівельної галузі в Україні за версією щорічної премії IBUILD, організатором якої є Конфедерація будівельників України.

Поділитися
Теги Asters, ДІАМ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA