Сьогодні Верховна Рада прийняла Бюджетну декларацію на 2022–2024 роки, яку уряд схвалив 31 травня.
Бюджетна декларація на 2022–2024 роки – це бачення урядом бюджетної політики на середньострокову перспективу. Документ визначає основні бюджетні показники, цілі державної політики у відповідній сфері з показниками їх досягнення і є основою для складання проекту державного бюджету на 2022 рік.
Зокрема, у декларації закріплено цілі щодо державної політики у сфері судової влади, а також щодо оплати праці працівників державних органів та суддів.
На 2022 рік видатки на оплату праці працівників бюджетної сфери розраховано з урахуванням прогнозного розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС та прогнозного розміру мінімальної заробітної плати; працівників державних органів, суддів – на рівні 2021 року.
Видатки на 2023–2024 роки на оплату праці працівників державних органів, суддів розраховано на рівні 2021 року. Уряд буде спрямовувати зусилля на зміну підходів до формування фондів оплати праці, грошового забезпечення та суддівської винагороди, зокрема, шляхом «відв’язки» розмірів посадових окладів від розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Державна політика щодо оплати праці на державній службі буде спрямована на:
Передбачено, що у 2022–2024 роках фінансові ресурси держави будуть спрямовуватися на формування належним чином працюючої судової влади, підвищення ефективності інститутів правосуддя, впровадження європейських стандартів та кращих міжнародних практик, зокрема на:
© Юридична практика, 1997-2023. Всі права захищені
Пожалуйста, подождите…