Рада Європи виклала звіт про оцінку CEPEJ «Європейські судові системи» – цикл оцінювання 2022 року — PRAVO.UA Рада Європи виклала звіт про оцінку CEPEJ «Європейські судові системи» – цикл оцінювання 2022 року — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Рада Європи виклала звіт про оцінку CEPEJ «Європейські судові системи» – цикл оцінювання 2022 року

Рада Європи виклала звіт про оцінку CEPEJ «Європейські судові системи» – цикл оцінювання 2022 року

  • 06.10.2022 15:15

5 жовтня Рада Європи на своєму сайті оприлюднила звіт про оцінку CEPEJ «Європейські судові системи» – цикл оцінювання 2022 року, який раз на два роки готує робоча група CEPEJ з оцінки судових систем. Про це повідомляє Верховний Суд.

Відомості для звіту надали 44 держави – члени Ради Європи, а також три держави-спостерігачі в CEPEJ, зокрема Ізраїль, Марокко та Казахстан. Звіт, у якому наведено огляд європейських судових систем на основі даних за 2020 рік, дає змогу здійснювати порівняння між схожими країнами або групами країн, а також виявляти наявні тенденції.

Звіт надає можливість поглибленого вивчення шляхом вибору відповідних груп країн за показником, що підлягає аналізу (країни системи загального чи континентального права, країни того чи іншого регіону), географічним критерієм (площа, чисельність населення) або економічним критерієм (рівень ВВП, місце розташування в межах або за межами Єврозони тощо).

Звіт складається з трьох частин:

  • частина 1 “Таблиці, графіки та аналіз”;
  • частина 2 “Профілі країн”;
  • частина 3 “Динамічна база даних CEPEJ-STAT”.

Перша частина містить статистичні та аналітичні дані в питаннях щодо бюджету, фахівців, організації судів, користувачів судових послуг, інформатизації, ефективності та якості правосуддя: саме на цифри і факти спираються по-справжньому ефективні судові системи.

У другій частині представлено профілі країн на основі даних першої частини. Ця частина включає 49 профілів країн для всіх держав – членів Ради Європи, які беруть участь у цьому циклі оцінювання, а також профілі трьох держав-спостерігачів.

Третя частина CEPEJ-STAT являє собою динамічну базу даних статистики в інтернеті https://www.coe.int/en/web/cepej/cepej-stat, яка містить усі якісні і кількісні дані, зібрані CEPEJ з 2010 року, і надає вичерпну інформацію для поглибленого вивчення.

Дослідження є у вільному доступі для політиків, юристів-практиків, науковців і дослідників.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA