Рада Європи прагне змусити рф виконувати рішення ЄСПЛ — PRAVO.UA Рада Європи прагне змусити рф виконувати рішення ЄСПЛ — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Рада Європи прагне змусити рф виконувати рішення ЄСПЛ

Рада Європи прагне змусити рф виконувати рішення ЄСПЛ

  • 08.12.2023 14:49

Рада Європи активно працює з органами ООН з метою нагадати росії про необхідність виконувати рішення ЄСПЛ. Про це з посиланням на пресслужбу Ради Європи повідомляє «Європейська правда».

В організації зазначили, що хоча росія більше не є членом Ради Європи з березня 2022 року і припинила усю комунікацію стосовно виконання рішень ЄСПЛ, вона все одно має виконати їх.

«Росія все ще залишається членом ООН і підпадає під його моніторингові процедури. Рада Європи активно працює з органами ООН, щоб нагадати росії про її безумовне юридичне зобов’язання виконувати рішення ЄСПЛ. Наступного тижня спеціальний доповідач ООН відвідає Страсбург, щоб обмінятися думками з цього питання із Комітетом міністрів Ради Європи», – йдеться в комюніке.

Як ООН може допомогти змусити росію виконувати рішення ЄСПЛ, також обговорювалось 5-7 грудня на останній квартальній зустрічі Комітету міністрів Ради Європи щодо виконання рішень ЄСПЛ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA