600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Рада ЄС продовжила економічні санкції проти росії

Рада ЄС продовжила економічні санкції проти росії

  • 27.01.2023 17:17

Рада Європейського Союзу ухвалила рішення продовжити на шість місяців, до 31 липня 2023 року, обмежувальні заходи, спрямовані проти окремих секторів економіки росії.

Ці санкції вперше були запроваджені у 2014 році у відповідь на дії росії, що дестабілізували ситуацію в Україні. Вони були значно розширені з лютого 2022 року у зв’язку з неспровокованою та невиправданою військовою агресією росії проти України, наразі готується 10-й пакет санкцій.

Ці санкції складаються з широкого спектра секторальних заходів, включаючи обмеження на торгівлю, фінанси, технології та товари подвійного призначення, промисловість, транспорт та предмети розкоші.

Вони також охоплюють заборону на імпорт або транспортування морським шляхом сирої нафти та певних нафтопродуктів з росії до ЄС, відключення від SWIFT декількох російських банків, а ще призупинення мовлення та ліцензій кількох підтримуваних кремлем дезінформаційних засобів масової інформації.

Також наголошується, що, крім економічних санкцій проти рф, ЄС застосовує  різні типи заходів у відповідь на дестабілізувальні дії росії проти України. Серед них обмеження економічних відносин із незаконно анексованим Кримом і містом Севастополь, а також непідконтрольними уряду територіями Донецької та Луганської областей; індивідуальні обмежувальні заходи (заморожування активів та обмеження на поїздки) щодо широкого кола фізичних та юридичних осіб, а також дипломатичні заходи.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA