600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » "Пункти незламності" від НААУ - адвокатам, помічникам та членам родин адвокатів допоможуть у пунктах підтримки діяльності адвокатів

“Пункти незламності” від НААУ – адвокатам, помічникам та членам родин адвокатів допоможуть у пунктах підтримки діяльності адвокатів

  • 29.11.2022 19:31

Національна асоціація адвокатів України облаштовує пункти підтримки діяльності адвокатів НААУ та членів їх родин, про це повідомляє пресслужба НААУ. Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова сьогодні, 29 листопада 2022 року, видала розпорядження № 178, яким розпочато процес створення пунктів підтримки діяльності адвокатів НААУ по всій Україні. Лідія Ізовітова та Валентин Гвоздій провели нараду з керівниками органів адвокатського самоврядування та обговорили їхні потреби в подоланні блекауту (а саме – перелік необхідного обладнання) та облаштування майбутніх пунктів підтримки діяльності адвокатів НААУ.

Також керівництво НААУ провело низку переговорів із лідерами адвокатур Європи та тісно співпрацює з іноземними адвокатурами з питання допомоги в облаштуванні пунктів підтримки діяльності адвокатів НААУ.

«Ми повинні не лише забезпечити роботу наших сервісів для адвокатів (зокрема надійне функціонування ЄРАУ), але і допомогти нашим адвокатам та їхнім родинам пережити зиму», – заявила  Лідія Ізовітова.

Пункти будуть доступні виключно для адвокатів, їх помічників та членів їхніх сімей. Такими пунктами стануть офіси органів адвокатського самоврядування по всій країні, а також у великих містах, можливо, будуть організовані додаткові площі, адреси яких можна буде знайти на сайті НААУ.

У пунктах підтримки діяльності адвокатів НААУ адвокати безоплатно зможуть:

  • зігрітись, попити гарячої кави та чаю;
  • зарядити мобільні пристрої;
  • отримати доступ до інтернету;
  • попрацювати;
  • скористатись аптечкою зі всім найнеобхіднішим.

Комплектування та функціонування пунктів будуть здійснювати з урахуванням наявного ресурсу.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA