600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Призначено нових керівників спеціалізованих прокуратур у сфері оборони

Призначено нових керівників спеціалізованих прокуратур у сфері оборони

  • 24.03.2023 17:26

Заступник Генерального прокурора Антон Войтенко представив колективам спеціалізованих прокуратур у сфері оборони нових керівників. Про це інформує пресслужба Офісу Генпрокурора.

Керівником Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону став Микола Синельников,
Східного регіону — Віталій Вдовитченко,
Південного регіону — Андрій Глумаков,
Західного регіону — Микола Мерет.

Під час зустрічі з колективами прокуратур Антон Войтенко зазначив, що кожен із нових керівників має відповідний досвід роботи та зможе забезпечити виконання покладених на органи прокуратури завдань в умовах воєнного стану.

У кожному з регіонів заступник Генерального прокурора загострив увагу на пріоритетних напрямах роботи спецпрокурорів. Серед них — протидія злочинам у сфері національної безпеки, бюджетній сфері, оборонно-промисловому комплексі, у сфері державних закупівель.

Також першочерговими визначено боротьбу з правопорушеннями, пов’язаними із незаконним використанням майна і техніки, та захист інтересів держави у військовій та оборонній сфері.

  • Микола Синельников 1985 року народження. Закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Учасник АТО. Заохочений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». В органах прокуратури з липня 2007 року. Працював на посадах всіх рівнів. До призначення очолював Пустомитівську окружну прокуратуру.
  • Віталій Вдовитченко 1982 року народження. Закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури з 2004 року. Працював на різних посадах у прокуратурах усіх рівнів. До призначення очолював Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Західного регіону.
  • Микола Мерет 1987 року народження. Закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури з 2009 року. Працював на різних посадах у прокуратурах усіх рівнів. До призначення був заступником керівника Львівської обласної прокуратури.
  • Андрій Глумаков 1981 року народження. Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури з 2004 року. До призначення очолював Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA