600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Призначення директора Координаційного центру з надання правової допомоги та обрання членів наглядової ради КЦПД: НААУ звернулась до суду

Призначення директора Координаційного центру з надання правової допомоги та обрання членів наглядової ради КЦПД: НААУ звернулась до суду

  • 17.02.2023 12:25

Національна асоціація адвокатів України направила позовну заяву до Київського окружного адміністративного суду через бездіяльність міністра юстиції України Дениса Малюськи та Міністерства юстиції України, яка полягає у неприйнятті рішення про оголошення конкурсного відбору та утворенні конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

Про це повідомляє пресслужба НААУ.

У позовній заяві йдеться, зокрема, про те, що за наказом міністра юстиції України з січня 2020 року посада директора Координаційного центру з надання правової є вакантною, а Центр очолює виконувач обов’язків директора. У листопаді 2020 року міністром юстиції України оголошено конкурс на заміщення посади директора Центру та утворено комісію з відбору кандидатів, проте у грудні 2020 року наказом Мін’юсту проведення конкурсу скасовано. Після цього міністром юстиції України не приймалося жодне рішення про оголошення конкурсного відбору на зайняття посади директора КЦПД.

Також НААУ подала ще один позов до Київського окружного адміністративного суду з метою визнання бездіяльності міністра юстиції України Дениса Малюськи та Міністерства юстиції України протиправною у неприйнятті рішення про оголошення конкурсу щодо обрання членів наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги.

НААУ наголошує у позовній заяві на тому, що за наказом міністра юстиції України у грудні 2019 року було оголошено про конкурс з обрання 9 членів наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги. У березні 2020 року за результатами проведеного конкурсу затверджено склад наглядової ради. Проте в жовтні 2022 року 6 з 9 членів наглядової ради склали свої повноваження на підставі заяв за власним бажанням, в тому числі голова ради.

НААУ вимагає визнати бездіяльність міністра юстиції України і Мін’юсту протиправною та зобов’язати прийняти рішення про оголошення конкурсу на посаду директора КЦПД, а також зобов’язати міністра юстиції України прийняти рішення про оголошення конкурсного відбору щодо обрання членів наглядової ради та затвердити її склад за результатами конкурсу.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA