прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Прийнято закон щодо вдосконалення електронної форми документообігу у ВРУ

Прийнято закон щодо вдосконалення електронної форми документообігу у ВРУ

  • 25.01.2022 14:54

Прийнято Закон “Про внесення зміни до пункту 3 розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України” щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України”.

Законом у пункті 3 розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України” слова “сьомої сесії” замінено словами “дев’ятої сесії”.

Руслан Стефанчук зазначив:

 “З першого дня сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання має розпочатися використання єдиної автоматизованої системи роботи з документами у Верховній Раді України як єдиний засіб опрацювання всіх документів, що створюються у парламенті, а також надходять до Верховної Ради України.

Дотепер здійснювалась дослідна експлуатація зазначеної автоматизованої системи відповідно до вимог Регламенту Верховної Ради України, що були чинними станом на січень 2021 року.”

Згідно із цим законом до першого дня дев’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання документи, передбачені Регламентом Верховної Ради України, створюватимуться у паперовій або електронній формі.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Проєкт Закону зареєстровано за № 6528.

Читайте також: Прийнято за основу законопроєкт щодо спрощення процедури набуття земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA