прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Проведення XIX позачергового з’їзду суддів України відкладено

Проведення XIX позачергового з’їзду суддів України відкладено

  • 04.07.2022 13:38

Сьогодні, 4 липня 2022 року, відбулося засідання Ради суддів України, на якому вирішено відкласти проведення XIX позачергового з’їзду суддів України на невизначений строк.

XIX позачерговий з’їзд суддів України  мав відбутися 11—13 липня ц.р.

Об’єктивною причиною перенесення проведення з’їзду суддів України є те, що Етична рада не встигає провести оцінювання всіх кандидатів на посаду члена Вищої ради правосуддя за суддівською квотою до раніше визначених дат.

«Рада суддів України та вся суддівська спільнота зацікавлені, щоб якнайшвидше відновити роботу Вищої ради правосуддя. Але є об’єктивна реальність — Етична рада не може завершити співбесіди, тому ми змушені відкласти з’їзд», — зазначив голова РСУ Богдан Моніч.

Нагадаємо, що на 8 вакансій претендують 60 осіб. Наразі Етична рада провела співбесіди лише з 12 претендентами у ВРП за квотою суддів.

Коли відбудеться з’їзд суддів?

Рада суддів вирішила визначити нову дату проведення з’їзду суддів України негайно після отримання висновків Етичної ради щодо кожного кандидата та списку рекомендованих для обрання кандидатів.

Окрім цього, орган суддівського самоврядування звернувся до Етичної рада з проханням прискорити проведення оцінювання кандидатів у ВРП.

Раніше Етична рада рекомендувала для обрання парламентом чотирьох кандидатів у члени ВРП. Також чотири кандидати у ВРП за квотою науковців отримали рекомендацію Етичної ради на обрання.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA