600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Прокурори відстояли у ВС вирок податківцям із Тернопільщини в справі про вимагання 400 тис. грн

Прокурори відстояли у ВС вирок податківцям із Тернопільщини в справі про вимагання 400 тис. грн

  • 19.01.2023 17:44

Прокурори Офісу Генерального прокурора відстояли у Верховному Суді покарання для колишніх посадовців ГУ ДФС у Тернопільській області за вимагання 400 тис. грн, про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Посадовців засуджено за пособництво та одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі та службове підроблення (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368, ч. 4 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України), а саме:

  • начальнику Збаразького відділення Кременецької ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській області призначено покарання – 8 років і два місяці позбавлення волі. Крім того, його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки з конфіскацією майна;
  • головного державного ревізора-інспектора відділу перевірок платників основних галузей економіки управління аудиту ГУ ДФС у Тернопільській області засуджено до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади на 2 два роки з конфіскацією майна. Також на нього накладено штраф – 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  

Прокурори у суді довели, що посадовці ДФС у Тернопільській області у жовтні 2017 року отримали від керівництва приватного агропромислового підприємства 400 тис. грн неправомірної вимоги за невнесення до акту перевірки виявлених порушень та застосування мінімальних санкцій.

Суд касаційної інстанції залишив без змін вирок суду в частині призначеного покарання.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA