600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Прокурор звернувся до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу ексголові правління «Нафтогазу»

Прокурор звернувся до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу ексголові правління «Нафтогазу»

  • 08.03.2023 10:59

Прокурор САП звернувся до суду з клопотанням НАБУ про застосування до колишнього голови правління НАК «Нафтогаз України» більш суворого запобіжного заходу, а саме:

тримання під вартою з альтернативою внесення 365 млн грн застави (еквівалент 10 млн доларів США, що становить перший транш премії, яку, за версією слідства, незаконно отримав підозрюваний).

У САП пояснили, що станом на 7 березня 2023 року до прокурорів САП надійшла інформація про внесення 96 635 681 грн застави за колишнього голову правління НАК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, 1 березня 2023 року, АП ВАКС частково задовольнила клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, скасувала рішення суду першої інстанції про відмову в застосуванні запобіжного заходу та ухвалила нове, відповідно, застосувавши до колишнього голови правління НАК «Нафтогаз України» запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 229,248 млн грн.

«Відповідно до рішення суду застава має бути сплачена у повному розмірі на рахунки Державної казначейської служби України не пізніше ніж за 5 днів із моменту проголошення рішення, тобто до 6 березня 2023 року. Інше, зокрема часткове, внесення коштів не є виконанням обов’язків, покладених судом на підозрюваного», — сказано в дописі САП.

Водночас у САП наголосили, що в жодному з кримінальних проваджень за клопотанням НАБУ/САП жодні рахунки (ні в українських, ні в іноземних банківських установах) підозрюваного не арештовані.

Деталі справи: НАБУ і САП повідомили ексочільнику НАК «Нафтогаз України» про підозру в заволодінні понад 229 млн грн

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA