Прокуратура повернула землі заказника «Урочище «Унава» в державну власність — PRAVO.UA Прокуратура повернула землі заказника «Урочище «Унава» в державну власність — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Прокуратура повернула землі заказника «Урочище «Унава» в державну власність

Прокуратура повернула землі заказника «Урочище «Унава» в державну власність

  • 09.11.2022 12:13
Рубрика Новини

Земельні ділянки природно-заповідного фонду лісового заказника загальнодержавного значення «Урочище «Унава» площею 777 га повернуто в державну власність. Цим рішенням господарський суд Київської області задовольнив позов заступника Генерального прокурора. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Як встановила Спеціалізована екологічна прокуратура, в лютому 2021 року органи державної реєстрації прав, попри законодавчо встановлену заборону, на підставі підроблених документів зареєстрували право приватної власності на земельну ділянку лісогосподарського призначення та природно-заповідного фонду. Відповідно до законодавства території та об’єкти природно-заповідного фонду, до яких належить заказник, є власністю українського народу та не можуть передаватись у приватну власність. Виявивши порушення, Спеціалізована екологічна прокуратура звернулася до суду із позовом про повернення земель у державну власність.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA