прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Прокуратура передала в АРМА три асфальтобетонні заводи білоруських компаній

Прокуратура передала в АРМА три асфальтобетонні заводи білоруських компаній

  • 06.09.2022 10:01

За клопотанням прокурорів Подільської окружної прокуратури міста Києва заарештовано та передано в управління АРМА асфальтобетонні заводи, що належать білоруським компаніям. Вартість переданих активів становить близько 120 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Слідством встановлено, що в місті Києві, а також у Житомирській та Миколаївській областях провадять діяльність низка компаній, які спеціалізуються на виконанні різних видів дорожніх робіт. Кінцевим бенефіціарним власником вказаних компаній є республіка білорусь.

У межах слідства досліджується діяльність вказаних компаній на предмет привласнення коштів державного бюджету, що виділялись на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення, з їх подальшою легалізацією та виведенням за кордон, а також можливого фінансування дій, вчинених із метою захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Під час слідства три асфальтобетонні заводи, що розташовані в м. Києві, Житомирській та Миколаївській області та належать згаданим компаніям, заарештовано та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за матеріалами Центрального апарату СБУ.

Поділитися
Теги АРМА

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA