прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » «Продаж» посади голови Миколаївської ОДА – трьох осіб судитимуть за шахрайство

«Продаж» посади голови Миколаївської ОДА – трьох осіб судитимуть за шахрайство

  • 02.02.2022 15:36
продаж валюти

Миколаївською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи за шахрайство.

Слідством встановлено, що організатором схеми була жителька Києва – колишня працівниця управління справами Апарату ВРУ. У спільники вона залучила ще двох мешканців столиці. Один із них – голова правління благодійної організації, який раніше був помічником-консультантом народного депутата України та неодноразово балотувався до парламенту.

Дізнавшись про бажання жителя Одеси стати головою Миколаївської ОДА, вони вирішили шахрайським шляхом заволодіти його коштами. Обвинувачені повідомили громадянину явно неправдиві відомості про те, що можуть вплинути на посадових осіб державних органів. Для цього йому необхідно надати їм грошові кошти у сумі від 500 до 700 тис. доларів США для передання посадовим особам Офісу Президента України.

Вони упродовж пів року проводили «співбесіди з кандидатом на посаду» в Києві та нібито готували його для подальшої зустрічі з посадовими особами державних органів.

Під час одержання першої частини коштів у сумі 200 тис. доларів США їх було затримано.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління Національної поліції в Миколаївській області.

Читайте також: Петро Порошенко відмовився давати покази слідчому ДБР.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA