600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Президент вручив орден «За мужність» судді Юлії Матвєєвій, яка 7 місяців була в полоні

Президент вручив орден «За мужність» судді Юлії Матвєєвій, яка 7 місяців була в полоні

  • 15.12.2022 17:59
ФОТО: president.gov.ua

Сьогодні, 15 грудня, Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистому засіданні Пленуму Верховного Суду, де не тільки привітав суддів із професійним святом – Днем працівників суду, але і відзначив українських суддів державними нагородами. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Зокрема, Володимир Зеленський вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Юлії Матвєєвій, якій довелося пройти через російський полон.

«З 19 березня російські окупанти утримували Юлію в полоні. Сім місяців! У жовтні нашій команді вдалося звільнити її з полону. Я прошу вас усіх підтримати Юлію – я думаю, що це дуже важливо, – у подоланні того, через що їй довелося пройти», – зазначив він.

Також Президент України передав орден «За мужність» ІІІ ступеня дружині судді Красноградського районного суду Харківської області Дмитра Константинова, який загинув на Харківщині.

«Від початку повномасштабного вторгнення він як доброволець допомагав силам оборони України, зокрема під час розмінування. 29 жовтня в процесі розмінування території Харківської області він героїчно загинув. Вічна пам’ять», – сказав Володимир Зеленський.

Більше про участь Президента у Пленумі Верховного Суду.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA