прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Президент відповів на петицію про звільнення О. Татарова: ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством

Президент відповів на петицію про звільнення О. Татарова: ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством

  • 06.07.2021 16:19

6 липня Президент України Володимир Зеленський оприлюднив відповідь на електронну петицію № 22/114822-еп, у якій підписанти вимагали звільнити заступника голови Офісу Президента Олега Татарова.

Петиція була подана 26 березня 2021 і набрала 25 891 голосів.

Ініціатор звернення – Віталій Шабунін – вказав, що Олег Татаров організував низку незаконних рішень, використовуючи для цього свою посаду в Офісі Президента, а також заперечував використання зброї співробітниками міліції під час Революції гідності.

У відповіді Президента України, зокрема, вказано, що статтею 19 Конституції України встановлено, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Також Зеленський посилається на положення про Офіс Президента України, яке передбачає, що Офіс Президента України у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, укладеними в установленому порядку.

Нагадаємо, Володимир Зеленський призначив Олега Татарова заступником керівника ОП у серпні 2020 року. Згідно з біографією, розміщеною на сайті Офісу Президента, до призначення Татаров з 2014 по 2020 рік займався адвокатською діяльністю та за сумісництвом працював професором кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA