600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Президент України зустрівся з прокурором Міжнародного кримінального суду

Президент України зустрівся з прокурором Міжнародного кримінального суду

  • 28.02.2023 18:09
Фото: https://www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із прокурором Міжнародного кримінального суду (МКС) Карімом Ханом.

Володимир Зеленський наголосив, що жахливі злочини, які скоїли на території України російські окупанти, не повинні залишиться непокараними. Винні в них мають бути притягнуті до відповідальності.

«Ми чули від вас сигнали про підтримку й важливість правосуддя. Для нас було важливо це почути, бо це означало, що ми не одні в бажанні домогтися справедливості для України. З вашою допомогою ми зможемо повернути справедливість для Європи та світу. Щоб такі жахливі злочини не могли повторитися в майбутньому навіть теоретично», – сказав Президент.

Глава держави відзначив важливість відкриття офісу прокурора МКС в Україні, яке має відбутися згодом, і повідомив, що наша держава готова всіляко сприяти його роботі.

Крім того, як акцентував Володимир Зеленський, для українського суспільства, зокрема для майбутніх поколінь, надзвичайно важливо, щоби була реакція на випадки депортації росією українських дітей з окупованих територій нашої держави. Ще одним важливим пріоритетом він назвав встановлення реальної кількості загиблих на окупованій російськими військами території України.

Зі свого боку прокурор МКС подякував Президентові за особисте лідерство в питанні відновлення справедливості для України та притягнення винних у злочинах до відповідальності законним шляхом, хоч цей шлях і нешвидкий.

«Бо без верховенства права ми матимемо суспільство, де панує той, у кого більше зброї», зазначив Карім Хан і додав, що Міжнародний кримінальний суд готовий всебічно співпрацювати для відновлення справедливості.

Він також наголосив на важливості співпраці з Офісом Генерального прокурора України щодо розслідування злочинів, скоєних проти українців під час повномасштабної агресії.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA