прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Президент провів нараду щодо підготовки України до набуття членства в ЄС

Президент провів нараду щодо підготовки України до набуття членства в ЄС

  • 29.06.2022 10:44
Фото: https://president.gov.ua

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася нарада щодо підготовки нашої держави до майбутнього членства у Європейському Союзі після отримання статусу кандидата в члени ЄС.

У зустрічі також взяли участь керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак і його заступники, голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, народні депутати та урядовці, керівники правоохоронних і судових органів влади.

Як зазначив Володимир Зеленський, мають бути чітко окреслені завдання для всіх гілок влади, щоб оперативно рухатися в напрямку набуття повноправного членства в ЄС.

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина зауважила, що вже напрацьована дуже хороша секторальна база відносин між нашою країною та ЄС, що допоможе швидше проходити певні процедури.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповів, що триває виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. За його словами, статус кандидата дає Україні змогу розпочинати секторальні перемовини, і сьогодні в роботі – вісім напрямів.

Голова Верховного Суду Всеволод Князєв зазначив про необхідність удосконалення законодавчого регулювання процедури добору суддів Конституційного Суду України і звернув увагу на питання щодо реформування Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відповідно до висновку Європейської комісії від 17 червня 2022 року.

Президент обговорив з учасниками наради законопроєкти для європейської та євроатлантичної інтеграції України, визначені як пріоритетні на 2022 рік.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA