Президент підписав закон про єдину роумінгову систему з ЄС — PRAVO.UA Президент підписав закон про єдину роумінгову систему з ЄС — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Президент підписав закон про єдину роумінгову систему з ЄС

Президент підписав закон про єдину роумінгову систему з ЄС

  • 18.06.2024 13:19

У понеділок, 17 червня, Володимир Зеленський підписав Закон № 10265, який імплементує норми європейського законодавства з питань роумінгу. Про це повідомляє Комітет цифрової трансформації Верховної Ради.

Закон, зокрема, забезпечує приєднання України до спільної роумінгової зони Україна – ЄС та отримання українцями послуг роумінгу в країнах ЄС у режимі «Роумінг як вдома» (RLAH).

RLAH означає, що під час подорожей в ЄС дзвінки, SMS та передання даних включені в домашній пакет послуг, відповідно послуги роумінгу надаються без додаткової плати. Також перевагами спільної роумінгової зони зможуть скористатись і користувачі європейських операторів, які подорожують в Україну.

Законопроєкт  розроблено з метою наближення законодавства України до acquis ЄС, а також виконання заходів, пов’язаних із реалізацією стратегії інтеграції України до Європейського Союзу, зокрема поступової інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС.

Закон України щодо імплементації норм законодавства ЄС із питань роумінгу (№ 10265) прийнято 22 травня ц.р. на виконання однієї з умов євроінтеграції України у сфері електронних комунікацій.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA