Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав виключити росію з FATF — PRAVO.UA Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав виключити росію з FATF — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав виключити росію з FATF

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав виключити росію з FATF

  • 25.10.2022 11:50
ФОТО: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль  на зустрічі з міністром фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером закликав виключити росію з Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей (FATF), про це повідомляє пресслужба уряду. Денис Шмигаль подякував ФРН за підтримку санкцій проти агресора та наголосив на необхідності ухвалення рішення про виключення росії з FATF.

Крім цього, на зустрічі в Берліні обговорили збільшення фінансування оборонної підтримки України: з 697 млн євро до 2 млрд євро у 2023 році. Денис Шмигаль подякував від імені держави та всіх українців Крістіну Лінднеру за підтримку цієї ініціативи.

Прем’єр-міністр та міністр фінансів України розповіли німецькій стороні про нагальні потреби у відновленні енергетичної інфраструктури, а також обговорили подальше фінансове співробітництво в довгостроковій перспективі й підтримку Німеччиною виділення макрофінансової допомоги від ЄС.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA